Ponuka zmluvnej výroby a plnenie privátnych značiek

Svojim obchodným partnerom na Slovensku, v Českej republike a v zahraničí ponúkame zmluvnú výrobu ovocných a zeleninových štiav, nektárov a nápojov s vysokou pridanou hodnotou výhradne z prírodných surovín bez použitia chemickej konzervácie.
Rozsah poskytovaných služieb závisí od individuálnych potrieb obchodného partnera. Sme schopní dodať výrobok „na kľúč“ od prvotného vývoja až po tvorbu obalu.
Disponujeme tromi aseptickými linkami Tetra Pak s nasledujúcimi možnosťami plnenia:
1 litrové balenie TPA Prisma
1 litrové balenie TBA Sq
0,2 litrové balenie TWA
V roku 2012 sme uviedli do prevádzky unikátnu výrobnú technológiu PET aseptického plnenia za studena, ktorá umožňuje vyrábať ovocné nápoje s pridaním dužiny resp. s pridaním kúskov ovocia. Možnosti balenia: 0,2 L, 0,33L, 0,5L.
Všetky procesy v spoločnosti sú certifikované v súlade so štandardom manažérstva kvality ISO 9001:2008 a manažérstva bezpečnosti potravín ISO 22 000: 2005, pričom je zároveň implementovaný systém bezpečnej výroby HACCP (Analýza nebezpečenstva a kritických kontrolných bodov), ktorým zaručujeme nezávadnosť potravín vo všetkých fázach spracovania, výroby, skladovania a distribúcie. Zároveň si spoločnosť udržuje získaný medzinárodný štandard kvality a bezpečnosti potravinárskych výrobkov IFS FOOD.

Referencie: Parmalat, Skanemejerier Sweden Orangina, Sumol Compal, PIP Organic, Healthy People, Diva’s International, ITC Intertrade, Magic Brands, Sappe Europe, Brand Expand Holandsko, Tesco, Spar, Penny Market, Billa, CBA, Coop.