NOVINKY ZO SVETA McCARTER

prev
next

Chuť, ktorá spája generácie

SÚŤAŽ - Album Animal Kingdom Junior za 30 obalov z čokoládok Animal Kingdom Junior

Zbierajte a nalepujte samolepky z čokoládok Animal Kingdom Junior do albumu ANIMAL KINGDOM JUNIOR - KRÁĽOVSTVO ZVIERAT.

Po zaslaní 30 obalov z čokoládok na doluuvedenú adresu našej spoločnosti Vám zadarmo pošleme album na lepenie samolepiek. (Touto cestou si Vás zároveň dovoľujeme informovať, že albumy zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty do 4 - 5 týždňov od obdržania zásielky obalov.)

KRAŠ SLOVAKIA, s.r.o., Stará Vajnorská 17, 831 04  Bratislava alebo P.O.BOX 73, 830 00 Bratislava, sutaz@animalkingdom.sk

 

Návod na vyplnenie Súťažného listu: Každý album Animal Kingdom Junior obsahuje aj Súťažný list, ktorý je poslednou stránkou v albume. Súťažný list sa vypĺňa nasledovne: v každej čokoládke Animal Kingdom Junior 15g sa nachádza nálepka s obrázkom zvieratka a s číslom obrázku v ľavom hornom rohu. Obrázok nalepte do albumu na miesto kam patrí podľa čísla. Rožtek s číslom odlepte a nalepte na zadnú stranu Súťažného listu do políčka so zhodným číslom. Keď budú vyplnené všetky čísla na Súťažnom liste, vystrihnite ho z albumu a pošlite ho na adresu našej spoločnosti. Za správne vyplnený Súťažný list Vás spoločnosť KRAŠ odmení. Prajeme Vám veľa zábavy pri vyplňovaní Súťažného listu.

KRAŠ - Chuť, ktorá spája generácie

Od roku 1911 až dodnes KRAŠ rozvíja výrobu kakaových produktov, napolitánok a cukríkov. 

Sladké dejiny KRAŠu sa začali písať v roku 1911, kedy továreň UNION v Záhrebe spustila výrobu ako prvý výrobca čokolády v juhovýchodnej Európe. Už od samotného začiatku cukrovinky vyrábané v tejto továrni získavali najvyššie ocenenia – UNION sa stal aj dodávateľom cukroviniek na cisársky a kráľovský viedenský dvor.

V roku 1923 v Záhrebe na Sávskej triede spustila firma BIZJAK výrobu suchárov, sušienok a vaflí. Vďaka umeniu svojho majiteľa sa firma veľmi skoro presadila na trhu so svojimi domácimi sušienkami. V roku 1950 sa firma BIZJAK sa spája s firmou UNION i niekoľkými ostatnými výrobcami cukrárenských výrobkov v Záhrebe a od tej doby firma vystupuje pod spoločným názvom JOSIP KRAŠ.

Spoločný podnik sa v roku 1992 transformoval na akciovú spoločnosť KRAŠ. Odvtedy až dodnes sa firma KRAŠ rozvíja ako organizovaná spoločnosť orientovaná na súčasný trh, a jej produkty sú prítomné a oceňované na všetkých svetových trhoch. Bohatá minulosť spoločnosti je zárukou vynikajúcej kvality výrobkov, ktorým zostávajú verné celé generácie zákazníkov spoločnosti KRAŠ.

www.kras.hr