Rastlinné alternatívy

 

NOVINKA OD BODY&FUTURE: RASTLINNÉ ALTERNATÍVY JOGURTOV

V súčasnosti reagujeme na trendy a prinášame na trh novinku – prémiové 100% vegánske rastlinné jogurty s jogurtovou kultúrou. Trh osviežia tromi príchuťami:

  • natural prírodný kokosový jogurt, 
  • kokos - mango a 
  • kokos - čučoriedka a čierna ríbezľa. 

Body&Future rastlinné jogurty sú bez pridania cukru, bez konzervantov, lepku, GMO a bez sóje. Pri ich výrobe sú využívané BIO certifikované suroviny vysokej kvality. Rastlinný jogurt Natural obsahuje viac ako 95% kokosového mlieka a rastlinné jogurty v príchutiach mango a čučoriedka s čiernou ríbezľou obsahujú viac ako 70%.

 

 

FUNKČNÉ RASTLINNÉ ALTERNATÍVY - MLIEKA

Kategória alternatívnych rastlinných nápojov - mliek je stále malá, ale dynamicky sa rozvíjajúca kategória. Tento trend vedie k stagnácii konzumácie tradičných živočíšnych mliek a nárastu rastlinných alternatív. 

Podľa meraní Výskumného Ústavu Potravinárskeho si Body&Future rastlinné alternatívy - mlieka zachovávajú pôvodné zloženie/kvalitu (bez oxidačnej degradácie) mastných kyselín počas celej doby trvanlivosti.

Na trh prichádzajú v štyroch príchutiach: 

Mandľový nápoj - mlieko 0,75L PET

Lieskovo-orieškový nápoj - mlieko 0,75L PET. 

Kokosový nápoj - mlieko 0,75L PET

Ovsený nápoj - mlieko 0,75L PET

Body&Future rastlinné alternatívy - mlieka 0,75L sú vhodné pre vegánov. Obsahujú vysoký obsah orechov / rastlinných zložiek. Sú obohatené o vápnik a vitamín D. Sú bez pridania cukru. Alternatíva k živočíšnym mliekam. Chladené, trvanlivosť 120 dní. Ošetrené šetrnou pasterizáciou. Plnené technológiou studenej aseptiky do špeciálnych bariérových fliaš s použitím vrchnáku s aktívnou bariérou Scavenger.