Rastlinné alternatívy - mlieka

Rastlinné alternatívy - mlieka Body&Future majú v porovnaní s existujúcimi produktami vyšší podiel rastlinnej zložky (až dvojnásobný podiel orechov voči konkurenčným produktom na trhu) a biologicky aktívnych zložiek, ktoré sú prospešné pre ľudské zdravie.

 

NOVINKA: OAT VEGGIE MILK

Body&Future ovsený nápoj - mlieko je na našom trhu jediným produktom vo svojej kategórií, ktorý sa pýši prívlastkom CLEAN LABEL - je vyrobený len z ovsa a pramenitej vody.

Vysoký obsah ovsa a nenasýtených mastných kyselín. Obohatený o vlákninu, vápnik a vitamín D3. Bez pridania cukru, laktózy, umelých farbív a konzervantov. Vhodné pre vegánov.

 

FUNKČNÉ RASTLINNÉ ALTERNATÍVY - MLIEKA

Kategória alternatívnych rastlinných nápojov - mliek je stále malá, ale dynamicky sa rozvíjajúca kategória. Tento trend vedie k stagnácii konzumácie tradičných živočíšnych mliek a nárastu rastlinných alternatív. 

Podľa meraní Výskumného Ústavu Potravinárskeho si Body&Future rastlinné alternatívy - mlieka zachovávajú pôvodné zloženie/kvalitu (bez oxidačnej degradácie) mastných kyselín počas celej doby trvanlivosti.

Na trh prichádzajú v štyroch príchutiach: 

Mandľový nápoj - mlieko 0,75L PET

Lieskovo-orieškový nápoj - mlieko 0,75L PET. 

Kokosový nápoj - mlieko 0,75L PET

Ovsený nápoj - mlieko 0,75L PET

Body&Future rastlinné alternatívy - mlieka 0,75L sú vhodné pre vegánov. Obsahujú vysoký obsah orechov / rastlinných zložiek. Sú obohatené o vápnik a vitamín D. Sú bez pridania cukru. Alternatíva k živočíšnym mliekam. Chladené, trvanlivosť 120 dní. Ošetrené šetrnou pasterizáciou. Plnené technológiou studenej aseptiky do špeciálnych bariérových fliaš s použitím vrchnáku s aktívnou bariérou Scavenger.

 

 

FUNKČNÉ RASTLINNÉ ALTERNATÍVY - ACTIVE BCAA 0,33L 

BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom a sú základnou zložkou svalov a orgánov. Vďaka tomu Body&Future BCAA smoothie podporuje rast svalovej hmoty a regeneráciu. 

Body&Future Hazelnut Active BCAA 0,33L

Body&Future Hazelnut BCAA obsahuje lieskovoorieškové mlieko, aminokyseliny BCAA, vápnik, inulín, vlákninu, antioxidanty. Je obohatené o omega-3 mastné kyseliny. Bez pridania cukru.

 

 

FUNKČNÉ RASTLINNÉ ALTERNATÍVY - MLIEKA 0,33L

Moderné trendy naznačujú zníženú spotrebu mliečnych produktov.

Prečo? Napr. problematické trávenie, nadmiera nekvalitných výrobkov, intolerancie a alergie či vedomé ignorovanie mlieka (vegáni, ľudia na rôznych diétach, ľudia s náboženským presvedčením).

Preto rastie kategória rastlinných nápojov - mliek a takisto aj kategória proteínových a funkčných nápojov.

Na trh prinášame inovatívne produkty a otvárame novú kategóriu funkčných rastlinných alternatív - mliek s pridaním nenasýtených mastných kyselín a rastlinného proteínu. Na trh prichádzajú v dvoch príchutiach: 

Mandľový nápoj - mlieko s príchuťou banán jahoda mango s hrachovým a sojovým proteínom.

Kokosový nápoj - mlieko s kakaovým práškom a hrachovým proteínom.

Body&Future rastlinné nápoje - mlieka sú alternatívou k mliečnym výrobkom s vysokou pridanou hodnotou:

Obsahujú vysoký podiel rastlinného proteínu, sú obohatené o vitamíny a minerály z prírodných zdrojov, sú zdrojom tukov z olejnatých semien a orechov, sú vhodné pre vegánov, vyrobené z GMO free surovín. 

Informácie o produktoch:

Praktické 330ml balenie, bez umelých farbív a konzervantov, špeciálna fľaša s UV a kyslíkovou bariérou, aktívny uzáver. Balenie: 6 ks v kartóne, záruka 4 mesiace. Umiestnenie v chladených regáloch pri mliekach, nové metalické obaly. 

Body&Future funkčné rastlinné alternatívy - mlieka 0,33L získali cenu ANUGA taste INNOVATION Award na najväčšej celosvetovej potravinárskej výstave ANUGA 2017.