Rio Fresh uvádza novinku

Rio Fresh SUPERBERRIES doplnia organizmus antioxidantmi, ktoré majú protizápalový a protirakovinový účinok. Obsahujú množstvo vitamínov, minerálov a sú zdrojom vlákniny. Sú výborné pri detoxikácii organizmu, zvyšujú imunitu, spomaľujú starnutie a regulujú hladinu cukru v krvi. Vhodné pre všetky typy diét, pretože zasýtia a podporujú trávenie. Samozrejme, bez farbív, konzervačných látok a bez pridania cukru. 

 

 

Rio Fresh superberries 0,2L Černica

Černice sú pozoruhodné svojou vysokou nutričnou hodnotou. Obsahujú množstvo vitamínu C, A, B, E, vlákniny a kyseliny listovej. Sú významným zdrojom železa, vápnika, horčíka, draslíka, fosforu a mangánu.
Flavonoidy obsiahnuté v černiciach, okrem toho, že omladzujú tkanivá, odstraňujú vrásky a vypínajú pokožku.
Toto tmavé ovocie reguluje výšku cukru v krvi, cholesterol aj krvný tlak.

 

Rio Fresh superberries 0,2L Čučoriedka

Čučoriedky patria medzi jedno z najzdravších ovocí na svete. Sú veľmi vhodným ovocím pre diabetikov, mierne znižujú hladinu cukru v krvi. Okrem antioxidantov, vitamínov a minerálov obsahujú kyselinu listovú a množstvo vlákniny. Tá pomáha vylučovať toxické látky z tela, znižovať hladinu cholesterolu a prospieva štíhlej línii. Zázračné bobule, ktoré možno pokojne označiť aj ako superpotravinu, sú  skvelým posilňovačom koncentrácie či rovnováhy.

 

Rio Fresh superberries 0,2L Malina

Maliny patria medzi potraviny s najvyšším obsahom vlákniny na planéte. Ukrývajú v sebe však aj vápnik, horčík, fosfor, draslík, vitamín C a pre kosti dôležitý vitamín K. Toto šťavnaté ovocie pomáha vďaka vysokému obsahu vitamínu C posilňovať imunitu. Pri látkovej výmene pomáha komplex vitamínov B. Maliny priaznivo pôsobia pri anémiách a pomáhajú odbúravať cholesterol. Tiež pomáhajú pri problémoch s vysokým krvným tlakom.

 

A čo vy? Už ste ich vyskúšali?

 

 

Zdieľať: