Vitamínové vody novej generácie sú tu!

Body&Future Vitamin Water je nová generácia moderných vitamínových vôd. Sú obohatené o funkčné prírodné zložky (ViNitrox, VinOseed a L-Carnitin), inulín, vitamíny a minerály.

Body&Future Vitamin water obsahuje funkčné prírodné zložky  VinOseedTM, VinitroxTM, L-Karnitín a kofeín. Ďalej obsahuje vitamíny, minerály a ovocné zložky. 

Zdravá alternatíva s nízkou energetickou hodnotou. Bez pridania cukru, umelých farbív a konzervačných látok, vyrobené v procese studeného aseptického plnenia. 

Funkčné látky

Funkčné prírodné komponenty, napr. ViNitrox™, VinOseed™ , L-karnitín a kofeínu sú vysokou pridanou hodnotou Vitamínových vôd.

Inulín

Inulín je rozpustná vláknina z čakanky s nízkou kalorickou hodnotou. Používa sa ako náhrada cukru, znižuje glykemický index a má vplyv na správne vstrebávanie živín. Inulín je prebiotikum s priaznivým vplyvom na tráviacu sústavu.

Vitamíny

Vitamíny sú organické látky a životne dôležité živiny, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie ľudského tela. Organizmus ich nedokáže syntetizovať v dostatočnom množstve, musia byť prijímané v potrave alebo ako doplnky výživy. 

Minerály

Horčík je dôležitý vnútrobunkový minerál. Má priaznivý vplyv na činnosť srdca, nervovú sústavu a svaly. Je dôležitý pre správnu stavbu kostí, správnu činnosť svalov a nervov, ale i pre uvoľňovanie energie z glukózy. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

 

Zvyšuje výkon o 10%, znižuje únavu o 13%, rozširuje cievy až o 50% a posilňuje metabolizmus. Zlepšuje prenos kyslíka v tele. Švajčiarská funkčná zložka ViNitrox je zmes antioxidantov, ktoré sa získavajú z jadier hrozna a jabĺk.
    
Vitamíny C, B6, B12, niacín, kyselina listová a magnézium.

 

 

 

Švajčiarsky VinOseed je silný antioxidant (20x silnejší ako vitamín C a 50x silnejší ako vitamín E).

Znižuje tvorbu voľných radikálov – eliminuje starnutie a oxidatívny stres.
Má protizápalové vlastnosti.

Je to 100% prírodný výťažok z jadierok z bieleho hrozna.

Vitamíny C, B6, B12, niacín, kyselina listová a magnézium.

 

 

 

L-karnitín  je životne dôležitá prirodzená živina, ktorá podporuje metabolizmus.

Kofeín má povzbudzujúci účinok na nervovú sústavu, stimuluje svalovú výkonnosť, srdce aj tráviaci trakt.

Vitamíny C, B6, B12, niacín, kyselina listová a magnézium.

Zdieľať: