Súťaž Kraš Animal Kingdom

SÚŤAŽ - Album Animal Kingdom za 30 obalov z čokoládok Animal Kingdom 

Zbierajte a nalepujte samolepky z čokoládok Animal Kingdom do albumu ANIMAL KINGDOM  - KRÁĽOVSTVO ZVIERAT.

Po zaslaní 30 obalov z čokoládok na doluuvedenú adresu našej spoločnosti Vám zadarmo pošleme album na lepenie samolepiek. (Touto cestou si Vás zároveň dovoľujeme informovať, že albumy zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty do 4 - 5 týždňov od obdržania zásielky obalov).

Návod na vyplnenie Súťažného listu

Každý album Animal Kingdom obsahuje aj Súťažný list, ktorý je poslednou stránkou v albume. Súťažný list sa vypĺňa nasledovne: v každej čokoládke Animal Kingdom 15g sa nachádza nálepka s obrázkom zvieratka a s číslom obrázku v ľavom hornom rohu. Obrázok nalepte do albumu na miesto kam patrí podľa čísla. Rožtek s číslom odlepte a nalepte na zadnú stranu Súťažného listu do políčka so zhodným číslom. Keď budú vyplnené všetky čísla na Súťažnom liste, vystrihnite ho z albumu a pošlite ho na adresu našej spoločnosti. Za správne vyplnený Súťažný list Vás spoločnosť KRAŠ odmení. Prajeme Vám veľa zábavy pri vyplňovaní Súťažného listu.


Adresa na zasielanie zásielok: McCarter a. s., Budovateľská 1247/7, P.O.Box 4, 929 01 Dunajská Streda. Nezabudnite, prosím, uviesť svoju spätnú adresu, aby sme vedeli, kam album zaslať :-)

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na mailovej adrese [email protected], kde radi zodpovieme na Vaše prípadné otázky.