AriZona ľadové čaje

Jeden z najpopulárnejších nápojov v Amerike- AriZona. Nápoje vyvinuté v srdci Brooklynu, ktoré poznajú ľudia po celom svete. Od roku 1992 Arizona prináša zákazníkom vynikajúce výrobky z prvotriednych surovín, ktoré sú ponúkané v jedinečne navrhnutých obaloch a sú cenovo dostupné pre každého.

 https://drinkarizona.com/

Pre bližšie informácie a celé portfólio produktov Arizona prosím kontaktujte obchodné oddelenie.

*Súťaž s Arizona ľadovými čajmi štartuje od 1.6.2023 a bližšie informácie nájdete na webovej stránke Thirsty Thirty – AriZona Europe (www.drinkarizona.eu).

Oficiálnym vyhlasovateľom, organizátorom a prevádzkovateľom súťaže je spoločnosť AriZona Europe Coöperatief U.A., Bear Field B.V. a Bear Field Services B.V. so sídlom ulica Herengracht 514, 1017 CC, Amsterdam, Holandsko.

V prípade otázok o súťaži kontaktujte prosím priamo spoločnosť AriZona Europe Coöperatief U.A. ako vyhlasovateľa, organizátora a prevádzkovateľa súťaže na emailovej adrese - [email protected].

Spoločnosť McCarter nie je vyhlasovateľom, organizátorom a ani prevádzkovateľom horeuvedenej súťaže a preto nezodpovedá za akékoľvek nároky vyplývajúce z horeuvedenej súťaže