RIO craft

TVORME SPOLU LEPŠÍ SVET S NÁPOJMI RIO CRAFT

Na trh ako prví prichádzame s tetrapakovým ekologickým obalom v ktorom nájdete vaše najobľúbenejšie RIO nápoje.

V čom je výnimočný?

Pri jeho výrobe sa vyprodukuje o 17% menej CO2, v porovnaní s bežným kartónovým obalom. Je vyrobený z obnoviteľných materiálov: dreva a cukrovej trstiny. Bio based uzáver je vyrobený z polymérov na báze cukrovej trstiny.

Z čoho je zložený nápojový obal?

70% až 80% je recyklovateľný kartón, 20 až 25% polyetylén, ktorý je nepriepustný pre vodu i mikroogranizmy a 5% tvorí hliník, ktorý chráni nápoje a potraviny pred svetlom, kyslíkom a baktériami.

Aké Rio nápoje nájdete v ekologických obaloch?

Rio nápoje sú dostupné v 6 príchutiach, a to: pomaranč, jablko, jablko&zázvor, jahoda&banán, jablko&cvikla a multivitamín.

Sú v nápoji pridané konzervačné látky?

Nie! Aseptické ošetrenie a unikátne zloženie umožňujú uchovanie nápojov a potravín po dlhú dobu bez toho, aby sme do nich pridávali konzervačné látky.

Ako triediť nápojový kartón?

Nápojový kartón patrí do oranžového alebo žltého kontajnera spolu s plastami. Prosím, všímajte si popisy a nálepky na kontajneroch, pretože farby zbernej nádoby a presný spôsob triedenia sa môžu líšiť. Závisí to od obce alebo mesta zbernej spoločnosti.

Nezabúdajte pred vyhodením zmenšiť objem kartónového obalu- popučte ho, zošliapnite.

Kartónový obal získal certifikát!

Nápojový kartón získal najvyšší stupeň certifikácie TÜV za použitie obnoviteľných surovín.

Milujeme prírodu!

Preto sa snažíme Rio nápoje vyrábať z čo najviac udržateľných prírodných materiálov a pri výrobe znižovať CO2. Chceme výrobky, ktoré čo najmenej poškodzujú našu planétu. Veríme, že do toho pôjdete s nami a spolu budeme môcť tvoriť lepší svet.