Deń detí s McCarterom

Tento rok v Deň detí, sme sa rozhodli spraviť radosť, práve tým, ktorí nemali to šťastie zažiť milujúcu rodinu a ocitli sa v ťažkej životnej situácii. Občianskemu združeniu Brána do života, Krízovému stredisku DOM a detskému domovu- Centrum pre deti a rodiny Bratislava, sme venovali vyše 300ks našich obľúbených prémiových produktov Naked Blue Machine- smoothie. Je výborný pre deti, plný vitamínov a bez pridaného cukru. Obsahuje vitamín B6, ktorý prispieva správnemu fungovaniu imunitného systému a vitamín C, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 

 

Občianske združenie Brána do života- Bratislava

Toto občianske združenie vzniklo v roku 2000 s cieľom zabezpečiť čo najväčšiemu počtu opustených alebo inak poznačených detí, život plný bezpečia a lásky. V roku 2006 sa rozšírili aj o Krízové stredisko DOM pre mladých dospelých v kríze, aby mohli pomáhať a poskytovať pomoc, čo najväčšiemu počtu ohrozených mladistvých. Od ich vzniku pomohli veľkému počtu detí, mladým dospelým a ženám, ktoré u nich našli bezpečné miesto a podali im pomocnú ruku v ich ťažkej životnej situácii. 

Pani Daniela Gáliková v mene Občianskeho združenia Brána do života nám napísala: „ďakujeme za Vašu podporu pre naše klientky a ich deti. Džúsiky veľmi chutili a ďakujeme, že veríte našej práci“. 

 

Centrum pre deti a rodiny Bratislava – Röntgenova

Združenie vzniklo v roku 1951. Pomáhajú deťom, ktoré sa ocitli bez domova, deťom s ťažkým zdravotným postihnutím, s chronickými ochoreniami, duševnými poruchami a deťom, ktoré vyžadujú ošetrovateľskú starostlivosť. Poskytujú im dennú starostlivosť, ktorú okrem sestier, opatrovateliek, vychovávateľov ponúkajú aj profesionálni rodičia. Ich cieľom je poskytnúť odborné služby podľa potrieb detí, poskytnúť pomoc, lásku, bezpečie a pripraviť ich na bežný život, ktorý ich čaká po opustení brán detského domova. 

Pani Janka Gaburová nám v mene Centra pre deti a rodiny napísala:

„Ďakujeme Vám v mene našich detí za darované nápoje. Deti si ich rozdelili a pochutili si na nich v rámci oslavy MDD, ktorú mali v našom zariadení pripravenú. Deťom chutili a boli príjemným osviežením“.

 

Sme veľmi radi, že sme mohli takou formou spestriť detičkám ich deň, vyčariť im úsmev na tvárach a prispieť aj po výživovej hodnote.

 

 Ak by ste chceli pomôcť aj Vy, Občianske združenie- Brána do života ocení ak im pomôžete formou darovania oblečenia, či už detského, mládežníckeho alebo dámskeho. Taktiež budú veľmi radi ak im darujete posteľné prádlo, obliečky a kuchynské utierky.

 

Viac informácii o centrách a ako pomôcť nájdete tu: 

http://branadozivota.sk/o-nas/

http://www.cdrba-rontgenova.sk/index.php

 

 

            

 

 

 

 

 

Zdieľať: