SLOVENSKÉ ŠŤAVY RIO COLD PRESS TERAZ V NOVOM EKO OBALE

VAŠE OBĽÚBENÉ, SLOVENSKÉ ŠŤAVY RIO COLD PRESS, TERAZ V NOVOM EKOLOGICKOM OBALE

MENÍME OBAL, KVALITA OSTÁVA.

O našich šťavách je známe, že ich vyrábame najšetrnejšou a najprirodzenejšou metódou – LISOVANÍM ZA STUDENA alebo „cold pressed“. Šťavy si tak zachovávajú všetky potrebné vitamíny a minerály, čerstvosť, maximálnu chuť, prirodzenú farbu, či vôňu. Nájdete v nich len 100% ovocia a zeleniny – NIČ VIAC. Žiadny koncentrát, konzervačné látky, pridaný cukor, či farbivá.

Sú vyrábané DOMA - na Slovensku, z našich lokálnych surovín, z miestnych fariem, či sadov. Pri exotických surovinách, ako je pomaranč, či ananás volíme najvyššiu kvalitu z Kostariky.

A to nie je všetko! Ako firma chceme ZDRAVIE! Pre vás ❤ zákazníkov, ale aj našu planétu. Preto sme sa rozhodli urobiť krok smerom k udržateľnosti a naše čerstvé šťavy sme naplnili do najekologickejšieho obalu svojho druhu, ktorý je vyrobený na rastlinnej báze.

V ČOM JE NOVÝ OBAL VÝNIMOČNÝ ?

JE:

Z OBNOVITEĽNÝCH ZDROJOV

86% nášho obalu je vyrobených z obnoviteľných zdrojov: dreva a cukrovej trstiny. Taktiež aj uzáver a vnútorné vrstvy obalu sú vyrobené z cukrovej trstiny, bez palmového oleja alebo živočíšneho tuku.

S NIŽŠOU UHLÍKOVOU STOPOU

Pri výrobe obalu sa vyprodukuje o 23% menej CO2 v porovnaní s bežným kartónovým obalom. Cukrová trstina počas svojho rastu pohlcuje už existujúci CO2, čím zmierňuje klimatické zmeny oproti čistému podielu CO2 z fosílnych zdrojov. 

S EKOLOGICKÝM UZÁVER, KTORÝ SA NESTRATÍ

Podľa smernice EÚ sa v roku 2024 budú môcť predávať nápoje len s uzáverom pripevneným k obalu. Keďže nový uzáver má nižšiu uhlíkovú stopu a výhodou je rovnako ďalšia minimalizácia odpadu, zvolili sme ho už teraz. 

JE 100% RECYKLOVATEĽNÝ

Plne recyklovateľný obal, ktorý nepodlieha zálohovaniu. Je to jednoduché, stačí ho len stlačiť, pokrčiť a vyhodiť do žltého alebo oranžového kontajnera na plasty.

PRINÁŠAME NOVÉ PRÍCHUTE

Naše portfólio produktov:

Rozširujeme o nové, atraktívne príchute:

Na vašom názore záleží ❤. Chceme vedieť, ako sa vám zmena obalu páči. Dajte nám vedieť prostredníctvom:

E-mailu: [email protected]

Instagramu: https://www.instagram.com/riocoldpress/

Facebooku: https://www.facebook.com/search/top?q=rio%20%C5%A1%C5%A5avy

Zdieľať: