KAMPAŇ: AKO VYZERÁ VAŠA BUDÚCNOSŤ ?

AKO VYZERÁ VAŠA BUDÚCNOSŤ ? 

Zmena klímy predstavuje veľmi závažný environmentálny problém, pred ktorým stojí celý svet. Tieto zmeny môžeme pozorovať už dnes- extrémne prejavy počasia, topenie ľadovcov, stúpanie hladiny morí ... A čo môžeme urobiť? 

Spojili sme sa so svetovou spoločnosťou v oblasti riešení pre spracovanie a balenie potravín- Tetra Pak, aby sme zvýšili na Slovensku povedomie o ekológii. Tetra Pak-ové obaly, v ktorých môžete nájsť Body&Future rastlinné nápoje sú plne recyklovateľné, vyrobené z obnoviteľných zdrojov: dreva a cukrovej trstiny. Pri výrobe zanechávajú menšiu uhlíkovú stopu v porovnaní s bežným kartónovým obalom, a preto sme nesmierne radi, že aj takýmto spôsobom môžeme prispieť k minimalizácii uhlíkovej stopy. 

„Ako vyzerá vaša budúcnosť?“ v tomto znamení sa nesie celá kampaň, ktorá vedie ľudí, aby sa zamysleli nad danou otázkou. Cieľom je, aby si každý z nás uvedomil dôležitosť ochrany nášho životného prostredia, a akú významnú úlohu hrá klimatická zmena v našej budúcnosti. Prispieť k lepšej budúcnosti môže každý z nás aj malými krokmi. 

Zdravie začína v prírode! – je naša odpoveď. Aká je tá vaša? 

 

Prispejte spolu s nami ku krajšej a zdravšej budúcnosti. V rámci kampane sme zorganizovali 4 ekologické aktivity, ktoré sú cielené na dospelých, tínedžerov, ale i deti. Srdečne vás týmto pozývame na nasledovné aktivity:

 

SOBOTNÉ HRAVÉ RÁNO PRE DETI A RODIČOV

KEDY? 9. OKTÓBER od  10:00 do 12:00 hod. 

KDE? Urban coffe pri Panorama city

Môžete sa tešiť na plant-based brunch, výbornú kávu, súťaže a diskusie na ekologické témy a mnoho ďalšieho. Pre najmenších sme pripravili kreatívnu dielňu, ktorá bude vedená v ekologických témach. Budeme spolu s detičkami diskutovať a poukazovať na dôležitosť recyklácie a chránenia našej planéty. 

VÝZVA "ZDVIHNI MA" 

KEDY? 10. október od 11:00 do 13:00hod. 

KDE? Začíname na Peknej ceste nad Grafiou, Rača

Cieľom aktivity je stráviť pobyt v prírode zmysluplne- zbieraním porozhadzovaných odpadkov. Môžete sa tešiť na zaujímavé súťaže a ceny. Hlavná cena bude udelená tomu, kto vyzbiera najviac vriec odpadkov. 

Pre viac informácii nás prosím kontaktujete e-mailom na e-mailovej adrese: [email protected] alebo na našom instagrame @bodyandfuture.

ENVIRONMENTÁLNA VÝCHOVA PRE GENERÁCIU Z 

Pre študentov stredných škôl sme si pripravili rozsiahlu diskusiu zameranú na ekológiu. Budeme spoločne so žiakmi diskutovať o tom, aké kroky môžeme podniknúť pre lepšiu a krajšiu budúcnosť. Diskusiu budú viesť experti z našich firiem, ktorí sa budú snažiť poukázať na dôležitosť ochrany našej planéty a recyklácie. 

 

VARENIE S INFLUENCERMI 

Akcia poukazuje na to, že variť sa dá aj ekologickejšie. Známi influenceri vám ukážu, ako si veľmi jednoducho pripraviť zdravé vegánske recepty a pri tom vyprodukovať len minimálny odpad. Ako sa našim influencerom darilo si budete môcť pozrieť na našej webovej stránke Body&Future v sekcii B&F TALKS.

 

Sledujte aj náš instagram @bodyandfuture a zapojte sa do súťaže o naše rastlinné produkty. Pravidelne budeme pridávať príspevky a informovať vás, ako prebiehajú akcie. Veríme, že sa tam všetci vidíme. 

 

BUDÚCNOSŤ JE V NAŠICH RUKÁCH.

Zdieľať: